що таке Ру

Ру (/ˈruː/) насправді — це борошно та жир, які готуються один з одним, а також використовуються для збільшення соусів. Ру насправді, як правило, створюється з еквівалентного компонента борошна, а також жиру. Борошно фактично вноситься до розмороженого жиру або навіть олії на першому діапазоні, перемішується до м’якості, а також готується до бажаного ступеня зарум’янювання. Ру може бути білого кольору, блонд (темніший) або навіть коричневий. Вершкове масло, бекон або навіть сало, як правило, є жирами, які використовуються. Ру насправді використовується як розширювальний представник для підлив, соусів, рагу та супів. Він пропонує основу для страви, а також різні інші компоненти, які фактично включені після того, як запеканка буде готова.

Освітлення (або навіть «біле кольорове») ру пропонує трохи смаку, окрім особливої ​​пишності страви, а також фактично використовується у приготуванні французької їжі, а також деяких підлив або навіть хліба по всьому світу.

Темніший запеканок насправді створюється шляхом підсмажування борошна в олії для набагато більш тривалого періоду, а також включає унікальний горіховий смак до страви. Їх насправді можуть називати «блондинками», «арахісовим маслом», «коричневими» або навіть «смачними шоколадними» рум залежно від їх відтінку. Чим темніше відтінок, тим насиченіше смак. Швабська (південно-західна Німеччина) приготування їжі використовує темніший запіканку для власного «коричневого брагу» (braune Brühe), який, за своїм найпростішим типом, не містить нічого більшого, ніж сало, борошно, а також посипку, а також затока опалого листя, а також натрій для приправи.

Темний ру насправді часто створюється разом з рослинними оліями, які мають більший коефіцієнт диму порівняно з маслом, а також фактично використовуються в Каджуні, а також у креольській їжі для рагу та гумбо.

Смажена курка з трав’яним маслом від Мішеля Ру

Інгредієнти

750 г молодої картоплі
1 х головка часнику
100 г вершкового масла з лимоном і травами (попередньо приготованого)
2-3 столові ложки сушених сухарів
1,8 кг цілого курчати, обрізані лапки та кінчики крил
сіль
Перець
Оливкова олія
100 мл білого вина
120 мл курячого бульйону

інструкція

Розташуйте нову картоплю, яка є найнижчою для запікання. Розімніть часник разом долонею, щоб розділити зубчики. Додайте до страви зубчики часнику разом з картоплею. Візьміть лимон, а також масло з натуральних трав, а також змішайте з панірувальними сухарями. Перемістіть масло до кондитерського мішка. Видаліть центр, печінку, а також шлунки, що виходять зсередини птиці.

Звільніть будь-який тип сухожилля з нутрощів, а також розташуйте всі їх у їжі. Створіть щілину на шиї птиці, а також усуньте вітровий шлунково-кишковий монітор і трубопровід. Після цього ретельно проведіть пальцями під шаром шкіри, а також підніміть шар шкіри далеко від бюста, а також гомілки, рухаючи пальцями між м’ясом і шаром шкіри. Наповніть кондитерський мішок вершковим маслом, а також притисніть його під шаром шкіри також на рівні навколо бюста, стегон і гомілки. Проведіть масаж, щоб переконатися, що у вас є також рівень масла. Насправді ви маєте залишитися трохи, оскільки це може легко потрапити в порожнину. Скріпіть домашню птицю разом з деякими мотузками, щоб зберегти гомілки, а також
рухатися в положенні. Помасажуйте птицю разом з оливковою олією, точкою разом з натрієм, а також перцем, а також місцем на додаток до картоплі. Поверх білого червоно-білого кольору покладіть склянку червоного або білого вина, а також поставте птицю, а також розташуйте їжу. Готувати при 220°C протягом п’ятдесяти хвилин, зменшити температуру до 180°C, а також поливати кожні 10 хвилин.

Загалом підготуйтеся 45 хвилин. Приберіть птицю з плити, а також запропонуйте будь-які соки, які виходять з порожнини. Обробіть птицю разом із фольгою, а також розкладіть залишок на двадцять хвилин перед пропонуванням. Виліпіть домашню птицю за обіднім столом, а також виконайте разом із смачною картоплею, приготовленою в кожному з цих масляних соків.