навколо частування

Пиріжки – це насправді чудовий ніжний хліб, створений з крихкого борошна та цукру. Торти можуть легко відрізнятися від освітлених, вентильованих бісквітних тістечок до товстих коржів із набагато меншою кількістю борошна. Типові ароматизатори складаються із сушених, солодких або навіть чистих фруктів, мигдалю, какао або навіть есенції. Насправді вони можуть бути сповнені фруктових захисних або навіть лікувальних соусів (наприклад, хлібних вершків), покриті льодом разом із масляним кремом або навіть різними іншими глазурями, а також прикрашені разом із марципаном, облямівкою або навіть солодкими фруктами. Торт насправді часто функціонує як пам’ятна їжа на урочистих подіях, наприклад, весіллях, днях народженнях та річницях весілля. Невеликі торти фактично стали помітними, наприклад, птифури та кекси десерт .

саме тому це насправді найкраще частування

Ден Татс, Гонконг

Дотримуйтеся аромату яєчного крему прямо в пекарні Гонконгу, щоб бути одним із найвідоміших угод у цьому регіоні. Повністю підібрані для споживання з рук, Dan Tats справді найкраще насолоджуються чистими продуктами з плити, коли приємний заварний крем задовольняє абсолютно хрустку скоринку. Разом із передісторією, що охоплює всю карту, дан-тати насправді є одними з найсмачніших ознак глобалізації. Численні картографічні дані щодо порівнянних pastéis de nata Португалії; ці яєчні пироги вирушили разом із португальськими інвесторами та колоністами до міських районів по всьому світу. Після того, як вони заволоділи Гонконгом через сусідній Макао, їх фактично реекспортували до китайських кварталів по всьому світу, де вони заманюють перехожих, які виходять із димлячих вітрин і ситуацій у хлібних магазинах.

Пончики, Єдині умови

У Пантеоні ласощів земної кулі тісто, смажене у фритюрі, насправді є стовпом. Незалежно від того, що походить від французьких беньєт до грецьких лукумадесів, це насправді своєрідні пончики, тому не дивно, що вони улюблені; Швидке занурення в парову олію перетворює легке хлібне тісто прямо на зубну пломбу. Однак це останній раз, коли пончики зі Сполучених Штатів потрапили в цей список завдяки інноваційному методу визначення смаку та зубних пломб десерт .
«Божественний пончик» із штату Мен до Voodoo Donut у Роуз-Сіті, штат Орегон, старовинний пончик фактично упакований під купи кленової глазурі, хрусткого бекону, чистої фруктової глазурі, а також п’янких начинок, які створюють чудовий смак. прямо в незвідану територію

Eszterhazy Torta, Угорщина

У свої величні часи австро-угорське королівство поширювалося по всій Європі, а також через століття після того, як королівство відмовилося, його власну оксамитову традицію все ще можна легко побачити у вітринах хлібних магазинів, що прямують з Відня до Сараєво. Для цього стильного торта тонкі шматочки мигдальної меренги фактично складаються вище між червоними смугами смачного шоколадного масляного крему, а потім покриваються мармуровою павутиною з ванільної помадки та чудового шоколаду.
Зменшена структура, а також рясний солодкий смак роблять цей антикварний торт сезонним кращим у любителях солодощів Будапешті, однак його так само легко відкрити у Відні, чудовому міському районі, який колись очолював царство. На нього сильно впливає загальний звичай приготування їжі десерт .

Флан, лат. Сполучені Штати

Латиноамериканський флан є найкрутішим родичем із заварного крему, який поєднує в собі ідеальну простоту та оксамитову елегантність десерт .
Невелика кількість темного цукру на вершині ласощів, що перетворюється в сиропоподібний соус навколо основи. Флан, можливо, насправді з’явився на латині Сполучені Штати, що походить від Іспанії, однак це тому, що він був фактично оголошений, а також заново винайдений через виробництва кухарів прямо нижче. У Мексиці, де ласощі фактично пропонують скрізь, приходячи з громадських кав’ярень на домашні заходи, гладка структура традиційного флану насправді є ідеальною фольгою для страви разом із інтенсивним ароматом і чилі.